HAKKIMIZDA

2005 yılından bu yana özel reçetelerimiz ve sunumlarımızla hazırlanan, dünya mutfaklarından farklı lezzetleri misafirlerimize modern ve rahat atmosferimizde sunmaya devam ediyoruz.

Günün her saatine uygun alternatifler sunan zengin menümüz ile misafirlerimizi İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bodrum ve Bakü olmak üzere toplam 11 şubemizde ağırlıyoruz.

BİRLİKTE DAHA GÜZEL

Kitchenette’te hizmet felsefemizin temelini oluşturan unsurlar; samimiyet, sıcaklık ve paylaşım. Bu değerlerleri odağımıza koyarak, kendimizi yenilemek için durmaksızın çalışıyoruz. Misafirlerimizin beklenti ve taleplerini en iyi karşılayacak yenilikçi ürün ve hizmetler ile kendimizi geliştiriyoruz.

Bu anlayış ile “Birlikte Daha Güzel” dedik ve menümüzü özgün lezzetler ve iştah açıcı sunumlar ile daha da zengileştirdik.

Yenilenen menümüzde özel kahvaltı ve paylaşımlık başlangıçların yanı sıra ana yemek sunumlarımızı da yeniledik. Sağlıklı taze salata çeşitlerinden mantıya, kavanozda sunulan enfes tatlı çeşitlerine kadar pek çok yeni ürünle misafirlerimize geniş bir lezzet yelpazesi sunuyoruz.

Taze ve mevsimsel içerikler ile hazırlanan menümüz ve özgün bistro anlayışımız ile daima “Birlikte Daha Lezzetli”...